پایه

معرفی برندهای صبا باتری

20

معرفی برندهای صبا باتری

شرکت توسعه منابع انرژی توان که آن را با نام صبا باتری می‌شناسیم، برای تامین نیاز مشتریان مختلف برندهای مختلفی از محصول اصلی خود که باتری خودرو است را عرضه کرده است. درحالی که بسیاری از مشتریان صرفا برند اصلی باتری‌های این شرکت که واریان است را می‌شناسند، آرکا باتری قصد دارد مشتریان خود را با سایر برندهای این شرکت آشنا کند تا با ایجاد این آشنایی امکان انتخاب دقیق‌تری را برای مشتری فراهم شود.

سری واریان

1645947295

اصلی‌ترین برند صبا باتری و در واقع برند عمومی این شرکت که بیشترین حجم فروش را به خود اختصاص داده، واریان است. صبا باتری سعی دارد با ارائه ضمانت ۱۲ ماهه و عرضه آمپرهای متنوع به همراه کیفیت بالا در عین قیمت مناسب، بیشترین رضایت در مشتریان سری واریان ایجاد کند. البته در کنار عرضه این محصول به عنوان برند اصلی، برای ایجاد ویژگی‌های خاص‌تر برای مشتریان خاص، محصولات دیگری را درنظر گرفته است. آرکا باتری آمادگی دارد که در کنار این برند اصلی، خدمات پس از فروش و تبادل باتری‌های فرسوده با باتری جدید را انجام ‌دهد. برای تهیه باتری‌های سری واریان می‌توانید از طریق وب‌سایت آرکا باتری به بخش محصولات مراجعه بفرمایید. عمده محصولاتی که برای خودروهای مختلف توصیه شدند نیز از سری واریان هستند.

سری آرمو و نیو آرمو

1645947367

برای تامین نیاز خاص خودروهای سنگین، کامیون‌ها و اتوبوس‌ها، شرکت صبا باتری برند آرمو را عرضه کرده که در آمپرهای بالا عرضه می‌شود. البته ساختار باتری‌‌‌های آرمو عمدتا به صورت اسیدی ِغوطه‌ور است. صبا باتری برای ارتقای کیفی و تامین نیاز اتوبوس‌ها و کامیون‌های جدیدتر برند نیو آرمو را نیز عرضه کرده که از ساختار به‌روزتری استفاده می‌کند، اما کماکان به صورت سیلد یا MT نیستند و باید پس از گذشت مدتی نسبت به شارژ الکترولیت یا آب‌ مقطر اقدام کرد. در واقع پیشنهاد اصلی بسیاری از تولیدکنندگان باتری به اتوبوس و کامیون‌داران باتری‌های اسیدی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *