آرکاباتری

فرم درخواست نمایندگی

جهت دریافت نمایندگی فروش محصولات آرکاباتری، لطفا از فرم زیر استفاده کرده و مشخصات خود را بصورت دقیق ارسال نمایید.

اخذ نمایندگی صبا باتری

برای بسیاری از کسب‌وکارهای حوزه باتری تبدیل شدن به نمایندگی را می‌توان به عنوان پله بعدی توسعه کسب‌وکارهای محلی دانست. این نمایندگی‌ها باوجود وظایف بیشتری که برعهده دارند، اما به دلیل افزایش حجم فروش و تعداد افراد مرتبط با کسب‌وکار قطعا در نهایت به نفع سرمایه‌گذار خواهد بود. طی این مطلب به بررسی شرایطی که آرکا باتری برای اعطای نمایندگی فروش محصولاتی که به صورت عمده عرضه می‌کند و همچنین ارائه خدمات پس از فروش محصولات صبا باتری را شرح خواهیم داد.
 
فهرست مطالب:
 
  • دلایل احداث نمایندگی صبا باتری
  • نمایندگی آرکا باتری
  • نمایندگی باتری صبا
  • نمایندگی باتری اوربیتال
  • خدمات پس از فروش صبا باتری
  • سود فروش باتری ماشین
  • شرایط اخذ نمایندگی
  • باتری نیرو!

دلایل احداث نمایندگی صبا باتری

وقتی نزدیک به ۲۰ میلیون ماشین در سطح کشور از جاده‌ها استفاده می‌کنند، می‌توانیم نتیجه‌گیری کنیم که سالیانه نزدیک به ۱۰ میلیون فرصت برای تعویض باتری وجود دارد. به این صورت که باتری هر ماشین هر دو سال یکبار نیاز به تعویض پیدا می‌کند. این درحالی است که عمده خریداران به دلیل کیفیت، شرایط و خدمات پس از فروش و همچنین قیمت اقتصادی محصولات صبا به سمت خرید محصولات این شرکت می‌روند. درنظر داشته باشید که حجم تولید باتری در داخل کشور نیز چیزی در حدود ۷ میلیون است که باعث می‌شود همواره این مشتری باشد که به دنبال تهیه باتری باشد و چالش زیادی برای کشاندن مشتری به سمت خرید این قطعه وجود ندارد. همچنین درنظر داشته باشید که به خاطر داخلی‌ساز بودن اکثر برندهای موجود در بازار، رقابت زیادی در بحث تامین کالا نایاب وجود ندارد و اکثرا مشتری به سمت کالاهایی می‌رود که تیراژ تولید بالایی دارند.

تلاش آرکا باتری همیشه این بود که به جامعه گسترده‌تری خدمات خود را ارائه کند، از این رو در راستای افزایش توان خدمت‌رسانی مجموعه‌هایی که فعالیت مشابهی دارند و همچنین تمام فروشندگان سطح شهر تهران، آمادگی دارد تا نمایندگی‌های فروش و ارائه خدمات پس از فروش «آرکا باتری» را در اختیار بگذارد. در این میان سه نوع کلی از نمایندگی را می‌توان متصور شد:

نمایندگی

نمایندگی فروش در سطح شهر تهران و شهرستان‌ها

نمایندگی خدمات پس از فروش در سطح شهر تهران و شهرستان‌ها
پس از اخذ نمایندگی، امکان تهیه باتری‌های توربو و صبا باتری را بدون واسطه و در کمترین زمان خواهید داشت. همچنین این تضمین ارائه می‌شود که صرفا باتری‌هایی برای نمایندگی‌های آرکا باتری ارسال می‌شود که دارای تاریخ تولید به‌روز هستند. از سوی دیگر هرچقدر تعداد سفارش‌های نمایندگی‌ها افزایش پیدا کند، تخفیف‌های ویژه‌ای درنظر گرفته می‌شود. همچنین این نمایندگی‌ها امکان ارتباط بایکدیگر را در سراسر کشور خواهند داشت که باعث می‌شود شبکه توزیع گسترده‌ای توسط آرکا باتری ایجاد شود. در نهایت نیز می‌توان به مزارای اختصاصی ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان اشاره کرد که شامل در اختیار داشتن بانک اطلاعاتی از مشتریان و خرید فروش باتری‌های فرسوده اشاره کرد.
 

نمایندگی باتری صبا

اما باتوجه به اینکه خدمات ارائه شده توسط آرکا باتری در سطحی فراتر از خدمات ارائه شده توسط صبا باتری برای مصرف کننده نهایی است، آرکا باتری این آمادگی را دارد تا ارائه خدمات به مجموعه‌هایی که قصد دارند حوضه فعالیت خود را وارد نمایندگی شرکت باتری‌ساز کنند نیز، خدمات ارائه کند. برای اخذ نمایندگی صبا باتری نیز دو حالت کلی وجود دارد:

نمایندگی آرکا باتری

صرفا فروش محصولات صبا باتری با قیمت مصوب در سطح شهر تهران و شهرستان‌ها

فروش محصولات صبا باتری به همراه خدمات پس از فروش در سطح شهر تهران و شهرستان‌ها

باتوجه به دراختیار داشتن بخش بزرگی از بازار، نمایندگان صبا باتری شانس زیادی در کسب سود بیشتر نسبت به نمایندگان سایر برندها دارند و از سوی دیگر به خاطر استفاده از محصولات صبا باتری روی برخی از محصولات سایپا به عنوان بزرگترین خودروساز کشور، مشتریان این خودروها به صورت اتوماتیک تمایل بیشتری نسبت به استفاده از باتری‌های واریان صبا باتری دارند. به غیر از این موضوع زمانی که درخواست ارائه خدمات پس از فروش محصولات این برند را داشته باشید، از مزایایی که برای ارائه خدمات به مشتریان وجود دارد نیز بهره خواهید برد، از جمله این مزایا همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم، تهیه بانک جامع اطلاعاتی از مشتریان بیشتری خواهد بود. درنظر داشته باشید که هر فردی که حتی صرفا برای تعویض باتری کارکرده یا نوی خود به سراغ نمایندگی می‌آید، یک فرصت جدید برای ارائه خدمات طی دو الی چندین سال آینده خواهد بود. با اطلاع‌رسانی مناسب به این افراد می‌توان آنها را نسبت به خرید محصولات بیشتر و اطلاع‌رسانی به سایرین تشویق کرد.

جهت دریافت مشاوره و دریافت نمایندگی فروش محصولات آرکاباتری لطفاً فرم درخواست نمایندگی را به صورت دقیق پرکرده و ارسال نمائید.