متن قوانین و مقررات در این قسمت نوشته می‌شود متن قوانین و مقررات در این قسمت نوشته می‌شود متن قوانین و مقررات در این قسمت نوشته می‌شود متن قوانین و مقررات در این قسمت نوشته می‌شود

قیمت مناسب
ارائه قیمت رقابتی برای محصولات چه در بخش فروش عمده و چه در بخش خرده فروشی از جمله شعارهای اصلی آرکا باتری بوده که تنها با یک بررسی ساده در بین عرضه کنندگان مختلف می‌توانید به آن پی ببرید.

ضمانت اصالت کالا
آرکا باتری با سابقه بیش از ۴۰ سال در عرضه انواع مختلف باتری، همواره به فروش محصولات با کیفیت و تولید روز پایند بوده و به همین جهت محصولات خود را با تضمین خدمات پس از فروش ارائه می‌کند. محصولات ارائه شده توسط این شرکت از تاریخ فروش به مدت یک سال ضمانت می‌گردند.

ارسال، نصب و تست رایگان
آرکا باتری با دارا بودن یکی از گسترده‌ترین شبکه‌های توزیع شهری باتری توانسته است خدمتی تخصصی در زمینه ارسال، نصب و تست باتری در محل ارائه کند. محصولات آرکا باتری در محل شما توسط کارشناسان تخصصی این شرکت نصب و تست می‌شوند تا از بروز هرگونه خطا در زمان نصب جلوگیری شود.

خدمات پس از فروش
خدمات پس از فروش آکا باتری با هدف مشتری مداری و افزایش رضایت مندی مشتریان شکل گرفته است و تمامی فروشگاه‌های این شرکت در سطح شهر در تمامی روزهای هفته آماده ارائه خدمات به مشتریان گرانقدر آرکا باتری هستند.

پرداخت در محل
ابتدا از خرید و راه اندازی باتری خریداری شده خود مطمعن شوید و سپس هزینه آنرا پرداخت کنید. آرکا باتری برای افزایش رضایت مندی مشتریان از محصولات عرضه شده توسط این شرکت امکان پرداخت هزینه‌ها بعد از ارسال را فراهم کرده و شما بعد از رضایت از خرید خود می‌توانید هزینه‌های آنرا پرداخت کنید.