عمده باتری خودرو2

فروش عمده باتری ماشین

آرکا باتری یک شرکت فعال در زمینه فروش انواع باتری بوده که بیش از 4 دهه در این خصوص سابقه دارد. شرکت آرکا باتری در سال 1397 ثبت شد که در گذشته با نام باتری شاکر شناخته می شد و این شرکت از سال 1398 فروش آنلاین انواع باتری را در کنار سه نمایندگی فعال خود در تهران آغاز کرد. در آرکا باتری امکان خرید انواع باتری از جمله باتری ماشین وجود دارد. آرکا باتری ضمن فروش جزیی، فروش عمده باتری ماشین را نیز برای شرکت ها و سایر مشاغل انجام می دهد.

فروش عمده باتری ماشین در تهران

اگر دنبال یک مرکز فروش عمده باتری ماشین مطمئن در تهران هستید که باتری را با قیمت مناسب و خدماتی از جمله حمل و نصب را نیز ارائه دهد، آرکا باتری یکی از بهترین هاست. آرکا باتری سالهاست که در زمینه فروش انواع باتری فعالیت دارد. این شرکت نماینده رسمی بسیاری از شرکت های تولید کننده باتری ماشین اعم از صبا باتری، سپاهان باتری و … بوده که همین موضوع سبب شده محصولات را با قیمتی منصفانه و معقول به مشتریان عرضه کند.

خرید عمده باتری ماشین

بسیاری از سازمان ها و شرکت ها باتری را به صورت عمده خریداری می کنند و به دنبال مراکز فروش عمده باتری ماشین در تهران و سایر شهرها می گردند. آرکا باتری یک عمده فروشی باتری بوده که شرکت هایی که قصد خرید عمده باتری ماشین را دارند می توانند باتری مورد نیاز خود را از این شرکت خریداری کنند. مزیت خرید عمده باطری ماشین از آرکا باتری حذف واسطه بوده و در کنار آن فرآیند تامین، ارسال و حتی در صورت نیاز نصب توسط این شرکت صورت می گیرد.

مشتریان باتری عمده آرکا باتری

آرکا باتری ضمن فروش تکی و جزیی باتری ماشین، این محصول را به صورت عمده هم می فروشد. مشتریان باتری عمده بیشتر سازمان ها و شرکت ها هستند. مزیت خرید عمده باطری ماشین از آرکا باتری در درجه اول حذف واسطه است. به عبارتی دیگر باتری از نماینده تولید کننده به مصرف کننده می رسد که نتیجه آن خرید با قیمتی پایین تر نسبت به سایر مراکز است. ضمن اینکه آرکا باتری علاوه بر فروش، خدمات پس از فروشی مانند ارسال و نصب را نیز به مشتریان ارائه می کند.
در حال حاضر آرکا باتری شعب مختلفی در استان تهران دارد و مشتریان می توانند با مراجعه به فروشگاه اینترنتی آرکا باتری یا شعب این شرکت محصولات مورد نیاز خود را خریداری کنند. پس از خرید باتری و ثبت سفارش، آرکا باتری در سریع ترین زمان ممکن نسبت به ارسال مرسوله مشتری و حتی نصب آن اقدام می کنند. اما خدمات آرکا باتری تنها به فروش، ارسال و نصب محدود نشده و این شرکت نماینده رسمی بسیاری از شرکت های تولید کننده باتری بوده که خدمات پس از فروش باتری ماشین و گارانتی آن را نیز اجرا می کند.
بخش فروش عمده مجموعه آرکا باتری با هدف توزیع عمده باتری در سراسر کشور پایه گذاری شده است. این بخش با سابقه بیش از 40 سال توزیع انواع برندهای باتری در سراسر کشور توانسته است با عرضه باتری با قیمتی کاملا رقابتی رضایت حداکثری خریداران را جلب نماید. تحویل به موقع ، قیمت رقابتی و ارائه باتری های تولید روز سه رکن اصلی توزیع باتری در بخش فروش عمده می باشد. ادارات دولتی و خصوصی، مجتمع های صنعتی و تولیدی، شرکت های تولید کننده و اجرایی و همچنین تمامی فروشندگان و خریداران عمده باتری همه روزه می توانند با تماس با دفتر مرکزی نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایند.