نمایش کالاهای موجود
مشاهده فیلترها
باتری خودرویی

باتری ماشین قلب الکترونیکی یک خودرو محسوب شده که شروع فعالیت و کار خودرو به آن متکیست. به همین دلیل خرید باتری ماشین و انتخاب باطری مناسب برای خودرو اهمیت بسیار زیادی دارد. در این مطلب ضمن معرفی باطری خودرو قصد داریم به قیمت و روش های خرید باتری ماشین نیز بپردازیم.

 

معرفی باتری خودرو

باتری یک عضو حیاتی و مهم در خودرو بوده که معیوب بودن آن موجب روشن نشدن ماشین می شود. خرید باطری مناسب خودرو باعث می شود تا مادامی که عمر مفید آن طی شود، خیال شما بابت استارت در روزهای گرم و سرد سال راحت باشد. باطری خودرو انرژی لازم برای روشن شدن و استارت موتور را فراهم می کند و پس از روشن شدن توسط دینام شارژ شده و در این لحظه عمده تامین برق خودرو بر عهده دینام قرار دارد.
یک باتری سالم در حین روشن بودن موتور خودرو شارژ شده و در صورتی که خودرو برای چند روز خاموش باشد، شارژ را درون خود نگه داشته تا در زمان استارت انرژی الکتریکی را بار دیگر تامین کند. ولی باتری معیوب یا شارژ نمی شود یا اینکه توان نگه داشتن شارژ را ندارد و به سرعت انرژی ذخیره شده را از دست می دهد. به همین دلیل تشخیص سالم بودن باتری ماشین به خصوص در فصل سرما و گرما اهمیت زیادی دارد.
باتری ماشین انواع مختلفی دارد و مهم ترین وجه تمایز آنها بر اساس آمپر است. هر خودرو به یک باتری با آمپر ساعت خاصی نیاز دارد و باید به آمپر باتری ماشین در زمان خرید باطری خودرو دقت کنید. اگر باتری با آمپر بالاتر بخرید، مبلغی اضافی پرداخت کرده اید و باتری فراتر از نیاز خودرو را خریده اید. اما اگر باتری با آمپر کمتر از نیاز خودرو خریداری کنید، ممکن است در استارت زدن در طول زمان به مشکل برخورد کنید و همچنین عمر باتری شما کاهش می یابد.
 

انتخاب بهترین باتری برای خودرو شما توسط کارشناس

باتری های ایرانی و خارجی با برندهای مختلفی در بازار وجود داشته و انتخاب بهترین باتری برای خودرو کار دشواریست. ضمن اینکه وقت طلاست و مراجعه به مغازه برای خرید و تعویض باتری ماشین در شرایط فعلی کمی دشوار به نظر می رسد. بهترین راه خرید از سایت فروش باتری ماشین است. در صورت خرید از سایت آرکا باتری می توانید برای خرید باتری با شماره درج شده در سایت آنها تماس بگیرد و مشاوران و کارشناسان آرکا باتری شما را در خرید بهترین باتری مناسب خودرو شما راهنمایی می کنند و می توانید از مشاوره تلفنی کارشناسان آرکا باتری استفاده کنید. 
 

قیمت باتری ماشین در آرکا باتری

قیمت باطری ماشین با توجه به برند و آمپر انتخابی تغییر می کند. خرید باتری ماشین با قیمت مناسب دغدغه اصلی صاحبان خودروست. بهترین راه خرید باطری ماشین از یک مرکز معتبر بوده که نماینده رسمی شرکت های تولید کننده باتری باشد. آرکا باتری نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش صبا باتری و بسیاری از کارخانه های تولید باتری در ایران بوده انواع باتری را با سودی بسیار کم به فروش می رساند. بدین ترتیب می توانید خریدی مطمئن به همراه راهنمایی کارشناسان آرکا باتری با بهترین قیمت از این سایت خرید باتری ماشین داشته باشید. برای پی بردن به قیمت انواع باتری، پیشنهاد می کنیم لیست قیمت باتری ماشین آرکا باتری را مشاهده کنید.
 

مزایای خرید باتری خودرو از آرکا باتری

از جمله مزایای خرید باطری خودرو از آرکا باتری می توان به مشاوره تلفنی و استفاده از راهنمایی کارشناسان آرکا باتری اشاره کرد. ضمن اینکه با خیال آسوده در خصوص قیمت باطری ماشین می توانید از این سایت خرید خود را انجام دهید. سایت های متعددی برای خرید و فروش باتری وجود دارد که با یک جست و جوی ساده می توانید آنها را پیدا کنید. در عمده این سایت های فروش آنلاین از مدت ثبت سفارش و خرید باتری ماشین تا رسیدن آن به دست مشتری زمان زیادی می برد. اما آرکا باتری تضمین می کند که کلیه خدمات از زمان ثبت سفارش در سایت تا رسیدن باتری به دست مشتری در کمتر از دو ساعت صورت می گیرد. ضمن اینکه باتری خریداری شده توسط کارشناسان آرکا باتری در محل تعویض می شود. البته علاوه بر تعویض باتری ماشین در محل، آرکا باتری اقدام به خرید داغی باتری یا همان باتری فرسوده خودرو شما هم می کند.