راهنمای خرید آرکا باتری۱۳۹۸/۰۶/۱۰
راهنمای خرید آرکا باتری

راهنمای خرید محصول در سایت

پنل خرید از سایت آرکا باتری به گونه ایی طراحی شده است تا در کمترین زمان ممکن و وارد کردن حداقل اطلاعات باتری در زمان و مکان مورد درخواست خریدار تحویل گردد. برای آشنایی با روند خرید از سایت با ما همراه باشید.
انتخاب باتری
ابتدا برحسب نوع ماشین و شرایط برقی خودروی خود باتری مناسب خود را انتخاب کنید. در صورت نیاز به مشاوره قبل از خرید می توانید با شماره 49032000 تماس بگیرید. همچنین شما می توانید از جستجوی باتری نیز استفاده کنید.


برای اطلاع از قیمت باتری های دیگر نیز می توانید از این صفحه بازدید کنید (مشاهده قیمت انواع باتری)
گام اول سفارش: روی گزینه خرید کلیک کنید تا وارد اولین مرحله خرید شوید. در این صفحه تعداد باتری درخواستی و آمپر باتری کهنه خود را وارد کنید.
توجه داشته باشید قیمت های روی سایت با فرض تحویل باتری کهنه هم آمپر با باتری خریداری شده درج شده اند و در صورت تفاوت بین باتری خریداری شده و باتری کهنه تفاوت هزینه آن توسط سایت محاسبه خواهد شد.


در نهایت بر روی گزینه مرحله بعد کلیک کنید.
گام دوم سفارش: در این مرحله بایستی اطلاعات خود را وارد کنید. لازم به ذکر است درج نام و نام خانوادگی، شماره موبایل، کد ملی و آدرس برای رفتن به گام بعد ضروری است. نمای کلی این مرحله بصورت زیر است.


توجه فرمایید با درج ایمیل می توانید فاکتور خرید خود را بصورت فایل PDF دریافت نمایید و در صورتیکه قبلا از سایت خرید کرده اید با وارد کردن شماره موبایل و رمز خود از این مرحله گذر کنید.
لازم به یادآوری است در این مرحله نیز به مانند سایر مراحل خرید می توانید از پاسخگوی آنلاین سایت مشاوره بگیرید.
گام سوم سفارش: در این مرحله اطلاعات نصب شامل شماره تماس گیرنده، شهر، آدرس دقیق محل نصب، روز و ساعت نصب خود را وارد کنید.
کارشناسان نصب آرکا باتری در ساعت و روز انتخابی شما برای نصب باتری در محل حاضر خواهند شد.


گام چهارم سفارش: بازبینی تمامی اطلاعات وارد شده
در این مرحله که نمای کلی آن در شکل زیر میتوانید مشاهده کنید اطلاعات کلی خریدار که در فاکتور درج می گردد بهمراه اطلاعات محل و تاریخ نصب مشخص است. اطلاعات این صفحه را چک کنید و در صورتیکه مورد تایید شماست به مرحله بعد بروید. درصورتیکه اطلاعات درج شده اشتباه بوده به مرحله قبل رفته و اطلاعات صحیح خود را وارد کنید. مواردی که بایستی چک شود در تصویر با رنگ قرمز مشخص شده است.


گام پنجم سفارش: در صفحه باز شده بر روی ثبت اطلاعات کلیک کنید.


گام آخر سفارش: نحوه پرداخت خود را انتخاب کنید. با انتخاب پرداخت آنلاین به صفحه بانکی منتقل خواهید شد و با انتخاب پراخت در محل بعد از نصب باتری هزینه را به کارشناس نصب پرداخت خواهید کرد. در هر صورت بعد از نهایی شدن این صفحه شماره خرید خود را تا زمان نصب باتری نگهداری کنید.


خرید اینترنتی باتری خودرو

صبا باتری

باتری پروتون

باتری توربو

آرکا باتری

استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی آرکا باتری فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق فروشگاه آرکاباتری می‌باشد.