تلفن:49032000
خرید عمده باتری۱۳۹۹/۱۲/۰۶
فروش عمده باتری استارتر در آرکا باتری

فروش عمده باتری استارتر در آرکا باتری

وقتی شما به این صفحه مراجعه می‌کنید دو حالت کلی وجود دارد، یا مجموعه‌ای تاسیس کرده‌اید و به دنبال بهترین قیمت برای خرید باتری به صورت عمده هستید که ما همینجا دلایل تضمین قیمت و شرایط تحویل باتری نو و فرسوده را به شما توضیح می‌دهیم، یا در حالت دلپذیرتری، سرمایه‌ای در اختیار دارید و قصد دارید با تحقیق و پژوهش درباره بازار باتری بررسی کنید که چه مقدار در خرید کالا باید سرمایه‌گذاری کنید؛ در این مطلب برای این عزیزان ما حتی توضیح خواهیم داد که چه الزاماتی را برای موفقیت در بازار فروش باتری بهتر است رعایت کنند.

مزایای-خرید-عمده-باتری-از-آرکا

مزایای خرید عمده باتری از آرکا

بسیاری از مراکز در تهران اقدام به عمده فروشی می‌کنند و البته این سبک از فروش را به عنوان راهی جایگزین برای فروش تکی می‌شناسند، این درحالی است که کسب‌وکار عمده فروشی روشی متفاوت بوده و مجموعه‌ای که اقدام به انجام آن می‌کند لازم است اقداماتی را انجام دهد. به عنوان مثال وقتی خریداری سفارش تحویل باتری عمده را دارد، این انتظار را دارد که تمام آنچه مورد نیاز او است، فارغ از آمپر و برند باتری در یک سفارش برای او ارسال شود. این درحالی است که خرید از مجموعه‌های خرد چالش‌هایی برای فروشندگان ایجاد خواهد کرد که شاید در عمل حتی به آن فکر هم نکرده باشند. درباره مغازه‌های کوچکی صحبت می‌کنیم که بدون داشتن انبار و صرفا باتوجه به نیاز خود برای تخلیه بار فعلی خود اقدام به عمده فروشی می‌کند. اما خریدار باتری عمده باید چندین نکته را توجه داشته باشد. اول اینکه خرید از چنین مجموعه‌‌هایی حتی اگر به روش‌هایی توانسته‌اید به آن اعتماد کنید، صرفا در چند مورد انجام خواهد شد و پس از گذشت دو سه سفارش، مشکلات و ضعف‌های خرید عمده از چنین مجموعه‌هایی تازه مشخص می‌شود در این زمان تازه شما متوجه می‌شوید که دو راه پیش رو دارید! یا با همین دوست عزیز جسته و گریخته ادامه دهید و یا به طور کامل به دنبال فروشنده معتبر دیگری بروید. در واقع اینطور باید بیان کرد که وقتی اقدام به خرید عمده از این فروشنده‌ها را دارید، همیشه این استرس را دارید که آیا در خریدهای بعدی هم با من همکاری خواهد کرد؟ درنظر داشته باشید که روند جلب اعتماد به مجموعه دیگری سخت و زمانگیر و صد البته حساس است، چراکه آینده کسب‌وکار شما به این انتخاب بستگی دارد. اما درصورتی که اقدام به خرید از فروشنده عمده‌ای کنید که چندین فروشنده را پشتیبانی می‌کند و انبار وسیعی دارد که هر روز در حال تراکنش با تولیدکننده است، نگرانی‌های شما برطرف خواهد شد. همچنین درنظر داشته باشید که عمده فروشان خرد در اغلب اوقات باتری‌هایی تحویل شما می‌دهند که تاریخ تولید متفاوتی دارند، این موضوع می‌تواند مخصوصا برای مجموعه‌هایی که فعالیت خود را به تازگی آغاز کرده‌اند دردسرساز شود.

 

مزایای حضور در بازار باتری

اما برای افرادی که قصد بررسی بازار باتری را دارند باید این توضیح را ارائه کنیم که شما مجموعه‌ای را تاسیس خواهید کرد که در بسیاری از موارد خدمات اضطراری ارائه می‌کند. باتوجه به اینکه در بازار داخل کشور سرویس‌های دوره‌ای خودروها جدی گرفته نمی‌شود و مردم عادت به استفاده از هر کالا تا آخرین ظرفیت خود دارند، عمدتا زمانی فردی اقدام به تعویض باتری خود پیدا می‌کند که حالت اضطرار داشته و قصد دارد خیلی زود خدمات را دریافت کند. بنابراین در این حرفه شما کار مهمی را برای افرادی انجام می‌دهید که واقعا به خدمات شما نیاز دارند. به همین دلیل می‌توان از این شغل به عنوان یک کسب‌وکار مهم یاد کرد که مثالا با خدمات و سرویس‌های تعویض روغن که اضطراری در انجام آن وجود ندارد، از اهمیت بالاتری برخوردار است. اما نکته جالب اینجاست که خریدار این قطعه همیشه به دنبال مجموعه‌ای است که در نزدیکی محل به پایان رسیدن عمر باتری قرار دارد، یعنی لازم است که در مکان‌های شهری که پارکینگ‌های زیادی در آن وجود دارد اقدام به تاسیس مجموعه خود کنید.

مزایای-فروش-باتری-در-تهران-و-شهرستان‌ها

مزایای فروش باتری در تهران و شهرستان‌ها

باوجود اینکه تاسیس مراکز در شهرستان‌ها به دلیل بازار بکر این مناطق بسیار پرسود است و می‌توان روی آن سرمایه‌گذاری کرد، اما باید توجه داشت که در حال حاضر داخل خود شهرهای بزرگ هم درصورتی که بتوانید نظر و اعتماد مشتریان را به خود جلب کنید، پتانسیل بالایی برای تاسیس مرکز فروش باتری در مناطق شهری وجود دارد که اطراف آن تا چند کیلومتر هیچ مرکز فروشی وجود ندارد. بنابراین تاسیس چنین مراکزی را با خرید عمده از آرکاباتری توصیه می‌کنیم.

 

از کجا باتری عمده بخریم

به طور کلی می‌توان گفت که فروشنده‌ای که اقدام خرید عمده از آن می‌کنید بهتر است بهترین ارتباط را با چندین تولیدکننده داشته باشد. این موضوع در نهایت باعث خواهد شد که علاوه‌بر بهترین قیمت، امکان تحویل باتری‌های فرسوده را نیز در زمان بسیار کم داشته باشید. همچنین ارتباط با چندین برند از موارد مهمی است که حتما باید به آن توجه داشت. برخی از فروشندگان عمده فقط در آمپرهای خاص فعالیت می‌کنند، این درحالی است که فروش باتری به خودروهای سنگین هم از مزایای برخوردار است. هماهنگی مناسب با گارانتی شرکت سازنده جهت سهولت در ارجاع کالا معیوب هم مزیت دیگری برای یک فروشنده عمده به حساب می‌آید. در نهایت نیز می‌توان به موقعیت و ارتباطات فروشنده عمده با شرکت‌های ترانزیت اشاره کرد که باعث می‌شود امکان ارسال کالا به سراسر کشور را در کمترین زمان و پایین‌ترین قیمت برای خریدار فراهم آورد.

فروش-باتری‌های-وارداتی

فروش باتری‌های وارداتی

در این میان بدنیست به این نکته اشاره داشته باشیم که درصورت اقدام برای احداث مراجع توزیع و تعویض باتری را دارید، حداقل در شرایط حال حاضر قول فروش باتری‌ها با برند معتبر خارجی را به خریدار نهایی ندهید، چرا که در نهایت باعث خواهید شد این خریدار صرفا یکبار به شما مراجعه کند. دلیل این موضوع هم این است که عمده باتری‌های وارداتی موجود در کشور از انواعی هستند که مدت زمان زیادی را در انبار مانده و بخش زیادی از طول عمر آنها هدر رفته و حتی نسبت به باتری‌های ساخت داخل هم عملکرد ضعیف‌تری پیدا کرده‌‌اند. به همین خاطر بهتر است سمت چنین باتری‌های نروید و توصیه هم به خرید آنها نداشته باشید.

 

خرید عمده باتری خودرویی از آرکا باتری

درنهایت برای ثبت سفارش عمده خود کافی است به راه‌های ارتباطی معرفی شده در صفحه ارتباط با ما مراجعه کنید تا در کمترین زمان و با بهترین پشتیبانی اقدام به خرید عمده خود کنید.

نویسنده :سعید دکامین

خرید عمده باتری

فروش عمده باتری استارتر

خرید عمده باتری استارتر

فروش عمده باتری

از کجا باتری عمده بخریم

مرکز فروش باتری


رای :
استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی آرکا باتری فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق فروشگاه آرکاباتری می‌باشد.