مشخصات باتری مناسب انواع تاکسی۱۳۹۸/۰۳/۲۵
نوع باتری مناسب تاکسی

نوع باتری مناسب تاکسی

باتری تاکسی های درون شهری به دلیل کارکرد بالا، استارت زدن های متوالی، کار در گرمای بیش از حد و مواردی از این قبیل ، دارای طول عمر کمتری نسبت به خودرو های شخصی بوده و معمولا بین 6 ماه تا 15 ماه بسته به نوع خودرو و میزان کارکرد و ... عمر( کار) می کنند. در بین انواع مختلف باتری، شاید بتوان باتری های اسیدی را مناسب ترین باتری برای این گروه از خودرو ها دانست. چرا که در این نوع باتری امکان کنترل اسید باتری به راحتی مهیاست و می توان تنها با باز کردن درب هر سلول میزان اسید آنرا کنترل کرد.

توجه

برای کنترل مقدار اسید باتری و تشخیص نیاز به آب مقطر بایستی به این نکته کلیدی توجه کنید  " مقدار ایده آل اسید باتری همیشه بایستی بالاتر از صفحات باتری باشد و اگر  صفحات بدون آب بمانند تخریب خواهند شد" تنظیم اسید باتری به وسیله مبتدی ترین اشخاص در زمینه برق خودرو هم میسر بوده و نیازی به مراجعه حضوری به متخصص برق خودرو نمی باشد.
اما  کنترل و بازرسی مقدار اسید باتری بایستی بصورت مداوم ادامه پیدا کند و در صورتی که این بررسی مدوام برای شما امکان پذیر نباشد بهتر است برای این گروه از خودروها نیز از باتری سیلد(اتمی) استفاده شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر با آرکا باتری در ارتباط باشید. 
 

نویسنده :میلاد شاکر

باتری تاکسی

مشخصات باتری تاکسی

باتری مناسب انواع تاکسی


رای :
استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی آرکا باتری فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق فروشگاه آرکاباتری می‌باشد.