باتری نیرو۱۳۹۹/۰۴/۱۴
باتری نیرو

باتری نیرو

معرفی باتری نیرو صبا باتری

باتری  برند نیرو صبا باتری چیست؟ این باتری یکی از قدیمی ترین و خوشنام ترین برندهای تولید شده توسط صبا باتری است. در حال حاضر باتری برند نیرو به شکل اختصاصی برای گروه آرکا باتری تولید شده و به بازار عرضه می شود. این باتری طبق آخرین متدهای روز دنیا طراحی و ساخته می شود. جالب است بدانید این یک سنت دیرینه است که شرکت های باتری سازی در کنار تولیدات خود دست به تولید برندهای مختلف می زنند که گروه صبا باتری نیز از این قاعده مستثنی نبوده است. جالب است بدانید که صبا باتری درکنار تولیدات اصلی خود 10 برند باتری را تولید و به بازار عرضه کرده است. 

ویژگی های باتری نیرو

باتری برند نیرو متناسب با اتومبیل های سواری و باری ساخته شده و برای هر دو کاربرد دارد.
نوع باتری خشک یا MF بوده که نیاز به نگهداری چندانی ندارد باتری برند نیرو بر طبق آخرین تکنولوژی های روز دنیا ساخته شده و از نوع سرب کلسیمی است. این نوع باتری نیاز به مراقبت های دائم نداشته و به راحتی قابل چک کردن است. شما می توانید با استفاده از چشمی های به کار رفته بر روی باتری وضعیت باتری را بررسی کنید.
از دیگر ویژگی های باتری برند نیرو کارایی بالا در فصول سرد و گرم سال اتومبیل شما به راحتی استارت می خورد. این ویژگی باعث می شود که باتری برند نیرو در همه ی مناطق آب و هوایی کاربرد داشته باشد. شما در هر منطقه از ایران که باشید می توانید این باتری را استفاده کنید. 
باتری برند نیرو بر اساس آخرین تکنولوژی روز دنیا ساخته شده و مهم ترین ویژگی آن استفاده از تکنولوژی شبکه های پانچ است با توجه به کارایی باتری برند نیرو در هر نوع آب و هوایی پیشنهاد می شود افرادی که در مناطق سردسیر زندگی می کنند از این باتری بهره بگیرند. 
قدرت استارت بالا به شکلی که در هوای سرد اتومبیل شما به راحتی روشن می شود و از این جهت نگرانی نخواهید داشت. 

خدمات پس از فروش و گارانتی باتری نیرو

همان طور که می دانید گروه صبا باتری یکی از معتبر ترین و بهترین خدمات پس از فروش و گارانتی را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. باتری برند نیرو با یکسال گارانتی و خدمات پس از فروش در اختیار مشتریان قرار می گیرد. هنگام خرید به شماره سریال باتری بر روی بدنه و شماره درج شده در کارت گارانتی دقت نمایید در صورت عدم شباهت باتری تقلبی محسوب می شود.

تاریخ تولید باتری نیرو

هرچند باتری نیرو عمر مفید بالاتری نسبت به سایر محصولات دارد اما باتری هایی را که یکسال از تاریخ تولید آن ها گذشته است را خریداری نکنید. این امر در همه ی باتری ها مشترک است و پس از گذشت یکسال از عمر باتری ما شاهد عمل سولفاته شدن در صفحات باتری خواهیم بود که باتری برند نیرو نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. 

خرید باتری نیرو

باتری نیرو یکی از قدیمی ترین و معتبرترین تولیدات صبا باتری است که در حال حاضر براساس آخرین تکنولوژی های روز بازار تولید می شود. در حال حاضر این باتری به شکل اختصاصی برای گروه آرکا باتری تولید شده و افراد می توانند با اطمینان این نوع باتری را خریداری کرده و از خدمات پس از فروش و گارانتی طلایی آرکا باتری بهره مند شوند. این باتری به شکل اتمی عرضه شده و نیاز به نگهداری ندارد شما می توانید باتری نیرو را به صورت آنلاین از آرکا باتری با قیمت مناسب خریداری کنید. همچنین شما میتوانید به یکی از نمایندگی های معتبر آرکا باتری در سطح شهر خود مراجعه کنید.
 

نویسنده :رادپور

باتری نیرو

آرکا باتری

برند نیرو

صبا باتری


رای :
استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی آرکا باتری فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق فروشگاه آرکاباتری می‌باشد.